Produkty

TurboBeam - svetová novinka - ventilácia a svetlík v jednom zariadení

TurboBeam je prvá turbína na svete, ktorá zaistí dokonalú ventiláciu a zároveň slúži ako zdroj svetla pre Vaše podkrovné priestory. Vďaka takejto kombinácii má užívateľ v jednej cene dve dôležité výhody – prirodzenú ventiláciu a osvetlenie atického priestoru domu celkom zadarmo.

Prednosti systému

  • Vysoká účinnosť – Celkom nový vertikálny dizajn lopatiek turbíny zabezpečuje vysokú účinnosť pri odstraňovaní tepelnej záťaže podkrovných priestorov a v kombinácii s ventilačnými klapkami kvalitnú ventiláciu a ochladzovanie obytných priestorov.
  • Osvetlenie atického priestoru – Nadstaviteľné kĺbové hrdlo je vyrobené zo špeciálneho hliníku, ktorého vnútorná strana obsahuje špeciálne UV a zrkadlo odolné voči poveternostným vplyvom odrazivosťou 98 percent, ktoré zabezpečuje prenos denného svetla do atického priestoru.
  • Vysoká odolnosť – Konštrukcia turbíny, jej tvar a uloženie dvojitého ložiskového systému umožňuje vysokú odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam a vysokému vetru – testovaná na odolnosť vetra 216 km/hod.
  • Farebné kombinácie– Základné prevedenie je v prírodnom hliníku, k dispozícii je tiež 9 farebných odtieňov (viď. tabuľka odtieňov).
  • Hodí sa pre všetky druhy striech – Vďaka univerzálnej rozteči základne a nadstaviteľnému kĺbu 0 – 45 stupňov je možné turbínu TurboBeam jednoducho nainštalovať na všetky druhy strešnej krytiny.

Tabuľka odtieňov


Kontaktujte nás

Cesta poľnohospodárov 789/8
971 01 Prievidza, Slovakia

Tel.:   +421 465 421 306
Mob.:   +421 905 33 88 60

Email:  konzoly@otrade.sk

Na stiahnutie

Stiahnite si multimediálnu prezentáciu Edmonds vo formáte Powerpoint.
Ventilačné turbiny (formát PDF)